top of page
Eoolt7jWEAA8bBY.jfif

Toplumsal Bilimciler İçin Python Programlama ve Blokzincir Kongresi

PyLadies Ankara ve Dijital Lab Mülkiye tarafından düzenlenen "Toplumsal Bilimciler için Python Programlama ve Blokzincir Kongresi"ni 14-19 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştiriyoruz. Blokzincir teknolojisine ve bu teknoloji içerisinde gelişen kripto para ekonomisine ilişkin değerlendirmeleri, alanında uzman konuşmacılar farklı disiplinler açısından ele alacaklar. Bununla birlikte, blokzincir teknolojisi ve kripto paralara yönelik olarak Python üzerinden uygulamalı eğitimlere de farklı oturumlarda yer vereceğiz.

 

Gerçekleştirilecek olan kongrenin tüm oturumları, katılımcı sınırı bulunmaması dolayısıyla PyLadies Ankara Youtube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecektir. Tüm oturumlar, sonrasında erişimin sağlanabilmesi için ayrıca kayıt altına alınacaktır. Her oturum için ilgili canlı yayın linkini aşağıda bulunan program takviminde bulabilirsiniz.

 

Kongreye katılım için kayıt şartı bulunmamaktadır ancak aşağıdaki formu doldurmanız oturumlardan sizleri haberdar etmemizi ve program takibini sağlayabilmenizi kolaylaştıracaktır.

 

Kayıt formu için tıklayın

İletişim ve ayrıntılı bilgi için: ankara@pyladies.com 

14 Aralık 2020 Pazartesi

15 Aralık 2020 Salı 

16 Aralık 2020 Çarşamba 

 17 Aralık 2020 Perşembe 

18 Aralık 2020 Cuma 

19 Aralık 2020 Cumartesi 

Eğitim ve Projeler: Intro
bottom of page